Samochody poleasingowe

Czeka Cię wymiana auta na nowe i nie wiesz, na jaką opcję się zdecydować? Obecnie wiele osób stoi przed dylematem – samochód nowy prosto z salonu czy może używany? Jest także trzecia opcja, która jest niezwykle konkurencyjna – auto poleasingowe.

Czym jest auto poleasingowe?

Leasing auta jest pewną umową, którą zawiera salon, w jakim kupuje się samochód używany poznań wraz z kupującym – najczęściej firmą. To atrakcyjna i niezwykle elastyczna forma rat, na jaką decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Zatem samochodami poleasingowymi są wszystkie te pojazdy, z których zrezygnował leasingobiorca. To najczęściej samochody osobowe lub dostawcze, jakie były eksploatowane przez około 3 lata. W tym czasie przedsiębiorca dbał o utrzymanie ich w dobrym stanie oraz regularne serwisowanie. Bardzo często na takie auta decydują się kolejni właściciele firm, osoby prowadzące komisy, lecz także osoby indywidualne. To atrakcyjna forma zakupu, którą warto rozważyć.

Czy warto kupić samochód poleasingowy? Zapraszamy do salonu Papis

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy warto kupić auto poleasingowe. Jak w przypadku każdego innego samochodu, wszystko zależy od jego stanu technicznego. Dlatego nigdy nie rezygnujmy z dokładnej obserwacji pojazdu – stanu jego nadwozia, podwozia, ogumienia, oświetlenia, a także przebiegu czy samego rocznika produkcji. Niewątpliwie takie samochody są atrakcyjne pod względem ceny. Nie jest ona wygórowana, co sprawia, że na takowy sposób decydują się także młodzi kierowcy, którzy szukają pierwszego dla siebie auta.

Sprawdź również:

serwis blacharsko lakierniczy
lakierowanie auta poznań
serwis blacharski poznań
serwis lakierniczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Używane auto dla biznesu – czy warto?

Szukasz samochodu dla swojego przedsiębiorstwa, które będzie skrojone na miarę Twoich potrzeb? Rozważ zakup auta używanego. To doskonały sposób na zmniejszenie wydatków, a także kupno pojazdu w atrakcyjnych warunkach. Przekonaj

Na co zwrócić uwagę, kupując auto używane?

Kupując samochód używany, zawsze musimy być przygotowani na wnikliwą obserwację zarówno historii auta, jak i jego wnętrza. To doskonały sposób, aby wzbogacić się w pojazd w atrakcyjnej cenie, dlatego dowiedz

Jakie auto kupić dla swojej firmy?

Każdy biznes wymaga dobrego zaplecza – zarówno jeśli chodzi o pracowników, jak i sprzęt. Firmy, które zajmują się transportem, potrzebują odpowiednio dobranego auta dostawczego, jakie będzie służyło przez wiele lat.